European Endowment for Democracy (EED)

Європейський фонд за демократію (EED) це незалежна грантодавча організація, заснована у 2013 році Європейським Союзом (ЄС) та країнами-членами ЄС задля сприяння демократизації та підтримки сталості демократичного розвитку в країнах Європейської політики сусідства та поза нею.

European Endowment for Democracy (EED) logo

Матеріали опубліковані за підтримки Європейського фонду за демократію (EED) не обов’язково відображають офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цих матеріалах, є виключною відповідальністю його авторів.

Німецький фонд Маршалла

Міжнародна неурядова організація «Німецький фонд Маршалла Сполучених Штатів» (The German Marshall Fund of the United States, GMF) є аналітичним центром, мета якого – розвиток співробітництва і взаєморозуміння між Америкою і Європою.

Міжнародний фонд «Відродження»

Міжнародний фонд «Відродження»

Міжнародний фонд  «Відродження» – одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, що з 1990-го року допомагає розвивати в Україні відкрите суспільство на основі демократичних цінностей. За час своєї діяльності Фонд підтримав близько 20 тисяч проектів, до реалізації яких долучилися понад 60 тисяч активістів та організацій  України на суму понад 200 мільйонів доларів США.

Сайт: www.irf.ua

Facebook: www.fb.com/irf.ukraine

Представництво Європейського Союзу в Україні

Представництво Європейського Союзу в Україні

Європейський Союз складається з 28 держав-членів та їхніх народів. Це унікальне політичне та економічне партнерство, засноване на цінностях поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. Понад п’ятдесят років знадобилось для створення зони миру, демократії, стабільності і процвітання на нашому континенті. Водночас нам вдалось зберегти культурне розмаїття, толерантність і свободу особистості. ЄС налаштований поділитись своїми цінностями та досягненнями з країнами-сусідами ЄС, їхніми народами, та з народами з-поза їхніх меж.

Підтримай Frontliner (на паливо та техніку)!
Patreon: https://www.patreon.com/donbasfrontliner

Далі список людей, завдяки яким наш проєкт почався! Тих, хто підтримав Frontliner порадою, донейтом, технікою. Щиро вдячні!

Yelyzaveta Kovtun
Олена Дубчак
Юрій Янковський
Євген Васільєв
Roman Kachmar
Henry fron Skalitz
Jaime Freire Saenz de la Calzada
Владислав Рябець
Aleksandra Domaszewicz
Juan Mora
Neeme Praks
Andrii Nakonechnyi
Natalia Pakhaichuk
Taras Ibragimov
Дмитро Дибля
Олеся Натха
Світлана Закревська
Дарія Гірна
Наталія Юрчак
Валентина Івлєва
Real Katka
Наталія Бендас
Olga Vodianna