Donbas Frontliner / Акція на підтримку Маріупольского гарнізону
Акція на підтримку Маріупольского гарнізону

27 серпня на Майдані Незалежності у Києві відбулася мирна акція на підтримку Маріупольського гарнізону.

Зранку тут зібралися кілька сотень людей, більшість із яких – родини військовополонених прикордонників, морських піхотинців, нацгвардійців та інших бійців. Їхні брати, чоловіки, тати – вже понад 500 днів та ночей перебувають в російському полоні.

Donbas Frontliner / На Майдані Незалежності зібралися кілька сотень людей
На Майдані Незалежності зібралися кілька сотень людей

«Кожен ранок, кожен вечір я тебе чекаю. Кожен ранок, кожен вечір я молюся. Ти, головне, тримайся, не втрачай віру, не думай, що ми про тебе забулися. Ти нам дуже потрібен. Я дуже сумую за тобою. Повернись до мене живим, будь ласка», – звернулася одна із учасниць заходу. 

На акції було багато дітей – від дошкільнят до підлітків. Усі вони, як ніколи серйозні, тримали українські прапори та фотографії своїх батьків.

Donbas Frontliner / «Поверніть мого батька з полону» – напис на плакаті одного з хлопчиків
«Поверніть мого батька з полону» – напис на плакаті одного з хлопчиків

Одна з мам розповіла, як раніше її 2-річний син щодня чекав біля дверей батька, а зараз за допомогою непрацюючого телефону постійно намагається подзвонити до нього і просить приїхати. Хлопчик питає маму, чому його тата не відпускають, адже він так скучив. 

«Я завжди кажу правду своїм дітям. Але щоразу я не знаю, що відповісти своїй дитині. Кожної ночі й ранку він цілує його фото і бажає надобраніч чи доброго ранку”, – розповіла жінка.

Учасники акції закликати цивілізований світ не забувати про українських бранців та памʼятати, якою ціною дається незалежність, бути вдячними кожному бійцю. 

Слава сталевим Героям Маріуполя! Памʼять полеглим захисникам!

Фото: Нікіта Грива, Єва Фомичева

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *